Prachtige interactieve voorstellingen met als thema het voorjaar 2024
alt_text
bekijk de webversielegepixel uitschrijven

Geachte mevrouw, meneer,


Voor het komende voorjaar hebben wij twee prachtige voorstellingen, zeer geschikt voor de onderbouw, met thema’s als lente, jong leven, durven, natuur en kinderboerderij.
In de voorstellingen zullen verhalen uit meerdere prentenboeken herkenbaar zijn. Ga uit je boek op een vrolijke manier! Beleef het (voor)leesplezier met educatieve voorstellingen binnen de eigen schoolmuren.

alt_text

Kinderboerderij ‘DE GEITENBREIERS’ is in blijde verwachting…; binnenkort zal er een nieuw geitje geboren worden en daarom zijn de Geitenbreiers Meneer Wiem en Marieloes in rep en roer!
Alles moet in orde zijn voor de komst van de kleine geit, zelfs buurvrouw (de vrouw van buurman Boer Boris) maakt zich zorgen want, hebben de Geitenbreiers wel genoeg stro en is de stal al geveegd en hoe is het met de hoogzwangere moeder geit, maakt die het wel goed?

Op kinderboerderij ‘DE GEITENBREIERS’ wordt er samen met het publiek op vrolijke manier voor gezorgd dat ons kleine geitje een warm en liefdevol plekje krijgt.
Een super vrolijke voorstelling met poppenspel, live muziek, een vleugje clownerie, dans en interactie met het publiek.
alt_text

Een verhaal over durven, vriendschap en een heleboel beestjes.
Mama zegt dat je kunt vliegen maar...
heeft mama wel gezien hoe hoog het is en
dat er een heel eng dier onder de boom zit en
dat je nog maar net uit het ei bent en
dat je nog nooit gevlogen hebt?

Een heerlijke afwisselende voorstelling waarin de hoofdpersonen van diverse prentenboeken hun opwachting maken..(zie hieronder)

Technische gegevens (voor beide voorstellingen):

Minimale speelplek: 6 x 6 meter
Opbouwtijd: ca 90 minuten
Afbreektijd: 60 minuten
Duur van de voorstelling: ca 40 minuten
Maximum aantal publiek: 75 (bij vlakke vloer)
Uitkoopsom: €495,-
(bedrag is inclusief reiskosten en 9% btw)

Voor beschikbaarheid zie onze

speellijst

VOORUIT MET DE GEIT

Thema's:

Lente, nieuw leven, kinderboerderij, samenwerken,

Leeftijd:    2 tot en met 8 jaar

Prentenboek:

WE HEBBEN ER 'N GEITJE BIJ
(Wij vertellen het verhaal dat aan dit boekje vooraf gaat)

de poppen op tafel en het geitje in een bakske vol met stro

Boeking en/of informatie
VOORUIT MET DE GEIT

NESTJE, BOOMPJE, BEESTJE

Thema's:

bang zijn, durf, vriendschap,
lente, moederliefde

Leeftijd:    2 tot en met 8 jaar

Prentenboeken:

COCO KAN HET,
EEN HUIS VOOR HARRY
en MAMA KWIJT


Boeking en/of informatie
NESTJE, BOOMPJE, BEESTJE